Tellimise juhend

Tootsi Lillepoe e-pood pakub Teile mugavat võimalust osta lilli ja muid erinevaid tooteid meie valikust. Tellimusi e-poe kaudu saate esitada ööpäevaringselt. Ostetud lilledele ja muudele kaupadele võite ise järgi tulla või kasutada lillekulleri teenust, millega tellitud tooted jõuavad kohale teie poolt sisestatud aadressile. Kullerteenust kasutades lisandub lõppsummale ka kullerteenuse tasu.

Tellimuse esitamine

Tellimust saad vormistada alustades lillede või kimbu valimisega. Kõiki tooted saad valida lehekülje ülalosas „Lillede kullerteenus Pärnus“ rippmenüüst. Valitud tooted saate lisada ostukorvi vajutades nuppu „Lisa korvi“ avatud toote all. Ostukorvi sisu on püsivalt näha ekraani paremal ülemises servas, millel hiirega klikkides on pääs tellimuse vormistamise lehele. Samas saate ka korrigeerida tellitud koguseid ning mittevajalikke tooteid kustutada.

Tellimuse vormistamisel palume sisestada saaja täpsed andmed, sest meile edastatava info täpsusest ja õigsusest sõltub teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohale toimetamine. Kui ilmneb vajadus millegi täpsustamiseks, võetakse teiega ühendust telefoni või e-posti teel. Kui tellimuse täitmiseks olulisi isikuandmeid ei esitata, siis ei ole meil võimalik tellimust täita.

Lilled on hooajaline toode ja kõiki lilli/värvitoone ei pruugi alati kõigis kauplustes saada olla, mistõttu jätab lillepood endale õiguse vajadusel ja summa piires materjale asendada. Suuremate asenduste korral võtame Saatjaga telefoni või e-maili teel ühendust, et asendus kokku leppida.

Juhime tähelepanu sellele, et defektita tooteid ei saa tagastada või ümbervahetada. Pretsensioonid Kauba koguse ja kvaliteedi kohta on ostja Kohustatud esitama Müüjale koheselt, kuid mitte hiljem kui järgneva 3 (kolme) tunni jooksul, tuues välja puudusega Kauba kirjelduse, koguse ja ostuhinna. Kui selle aja jooksul ei ole Müüjale pretensiooni esitatud, loetakse Ostjale üleantud kaup kvaliteetseks ja õigeks.

Müüja vastutab vaid Kauba selliste puuduste eest, mis olid olemas Kauba Ostjale üleandmise hetkel.

Tasumine

Panga internetikeskkonnas saate tavalise pangaülekande teel tasuda tehtud tellimuse eest. Pärast tasumist vajutage kindlasti nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”! Kui peale nupu vajutust jõuate tagasi Tootsi Aiandi internetipoodi on tellimuse edastamine õnnestunud.

Tootsi Aiand  on isikuandmete vastutav töötleja, Tootsi Aiand edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Makseviiside kirjeldus

E-poes toimub tasumine läbi turvalise maksekeskuse kõikide Eesti maksekaartide ja interneti pangakontodega (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop). Arveldamise valuutaks on EURO. E-poes pakutavad kaubad sisaldavad  käibemaksu.

Kullerteenuse hinnakiri (sisaldavad käibemaksu):

Meie koostööpartneriks kullerteenusel on GoTakso Pärnus. 

Et e-poes ilmuks ka õige tarnekaugus ja hind palume täita postiindeksi lahtri. Toodete kohaletoimetamiseks on vajalik postiindeks, mille saab leida SIIT.

*Pärnu Linn: 5€

*Pärnu lähiümbrus (Paikuse, Tammiste, Seljametsa, Pappsaare, Sauga, Hirvela) 10€

*Pärnu ümbrus kuni ~15km (Sindi, Uulu, Valgeranna, Kilksamaa, Audru, Laadi) 12,50€

*Pärnu ümbrus ~30 km (Lavasaare, Pärnu-Jaagupi, Are, Tori) 25€

Saajaga võetakse eelnevalt telefoni teel ühendust, et kokku leppida sobiv aeg saadetise üleandmiseks.

Palume mõista, et suurematel tähtpäevadel (sõbra-, naiste- ja emadepäev) kellaajalisi kullertellimusi ei täideta, kõik tellimused täidetakse jooksvalt päeva jooksul.

Tootsi Lillepood +372 612 1148

Aadres: Riia mnt 108c, Pärnu.                                                         E-mail: TootsiLillepood@gmail.com                
Oleme avatud iga päev!                                                                     Telefon: 6121148
E-R  8.00 – 19.00
L      9.00 – 18.00
P     9.00 – 16.00